Dripper Hario V60-02 keramický

Kód: 84
Značka: Hario
449 Kč
Skladem (3 ks)

Před více než deseti lety se japonská značka Hario proslavila překapávačem V60 a od té doby se stal jednou z nejznámějších ikon filtrované kávy. O kvalitě V60 svědčí její široké použití v domácnostech i kavárnách, jelikož jí důvěřují profesionálové i nadšenci při přípravě svých dokonalých šálků, které zvýrazňují to nejlepší z jakékoli pražené kávy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzhledem k popularitě V60 se můžete spolehnout, že najdete spoustu tipů, receptů a metod jak dosáhnout nejlepšího výsledku. Nemusíte pro ně chodit nikam daleko, základní recept najdete tady u nás. Velikost dripperu (=překapávače) 02 je určitě nejoblíbenější verze s níž si můžete pohodlně připravit jeden šálek pro sebe i 600 ml pro celou rodinu.

Proč je V60 tak oblíbená?
Pokud se naučíte připravovat svůj šálek s V60, dokážete z každé kávy vytěžit maximum její chuti a ještě si ji přizpůsobit podle vlastních preferencích. Při přípravě kávy touto metodou je potřeba, stejně jako u ostatních způsobů přípravy, kontrolovat teplotu vody, hrubost mletí kávy a dobu extrakce (protékání). Kromě toho však u přípravy V60 hraje na výsledné chuti velkou roli technika zalévání a vybavení. Ač to může znít složitě, výsledek je skvělý a když se tuto metodu naučíte, rozšíříte si spoustu možností jak dosáhnout té nejlepší chuti. K tomu abyste se naučili kávu na V60 připravovat Vám mohou pomoci naše návody na webu. Případně se neváhejte ozvat pokud si nebudete vědět rady. Rádi Vám pomůžeme  

 

Potřebné vybavení
Filtry
Konvice s husím krkem
Teploměr
Váha se stopkami (ideálně s přesností 0,1g)
Mlýnek

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Metoda přípravy: V60
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz