Rituál

Kód: 0RA2
Espresso
235 Kč
Skladem (>5 ks)
Množství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Obohaťte o svátcích svůj každodenní kávový rituál novými chutěmi. Připravili jsme náš historicky první blend (směs káv) na espresso. Zvolili jsme poměr 80% Brazílie No5, která vyniká svými čokoládovo-oříškovými tóny, a 20% naší prémiové Keni No9.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barevná etiketa? To se u nás jen tak nevidí. U vánoční edice jsme se však rozhodli udělat výjimku. Do designu jsme promítli naše oblíbené české tradice. Rituál na své etiketě zobrazuje pouštění lodiček z ořechových skořápek.

Co pouštění lodiček znamená?

Jako lodička se používá skořápka vlašského ořechu, do které se pomocí vosku připevní svíčka. Svíčky zapálíte a společně pustíte skořápky na vodu doprostřed hladiny (použít můžete umyvadlo nebo lavor s vodou na stole). Ten, komu se lodička udrží nejdéle nad vodou, bude mít dlouhý a šťastný život. Ten, kterému se lodička bude držet, či přibližovat k okraji nádoby zůstane doma a nečeká ho žádná dlouhá a náročná cesta. Ten, kterému se lodička bude držet spíše ve středu umyvadla, může očekávat odloučení od svých blízkých i na delší dobu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrnková káva
Acidita: Střední
Chuťový profil: Čokoládový
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz